poniedziałek, 29 stycznia 2018

Gimnastyka dla języka, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci i rodziców


W lutym zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Bajeczki z Dwójeczki, tym razem będziemy ćwiczyć wymowę czytając wiersze-wyzwania:)
Zajęcia odbędą się 22.02. o godz. 17. 00
Jak zwykle obowiązują zapisy od 15.02. pod nr tel. 32 2419 933 lub osobiście na filii:)

A tak bawiliśmy się na ostatnich zajęciach:

W czwartkowe popołudnie wraz z dziećmi i zgodnie z tradycją wybraliśmy się na "karnawałowy bal". Towarzyszyła nam ryjówka Florka oraz Zuzia - bohaterka serii książek "Mądra Mysz". Sprawa okazała się dosyć skomplikowana, gdyż mimo wielu przebrań dostępnych w sklepie, ostatnią deską ratunku okazała się niezastąpiona Babcia, zarówno w opowiadaniu o Florce, jak i małej Zuzi. Po wysłuchaniu opowiadań dzieci wzięły sprawy w swoje małe rączki i osobiście przygotowały karnawałowe maski na bal przebierańców. Zobaczcie efekty ich pracy w naszej fotogalerii.

2 komentarze:

  1. Logopedia jest jak najbardziej wskazana dla maluszków. Nawet nie mówię tu o wadach tylko o zwykłych ćwiczeniach. Później dzieciaki mogą bawić się na całego https://achdzieciaki.pl/k-nex-200

    OdpowiedzUsuń
  2. trzeba uważnie dziecko obserwować, czy nie ma przypadkiem problemów z wymową. Warto w tym czasie zająć je zabawą np. domkiem maszy i niedźwiedzia https://modino.pl/dwupoziomowy-dom-niedzwiedzia-masza-simba-9301032 gdyż podczas zabawy łatwiej jest obserwować dziecko.

    OdpowiedzUsuń