piątek, 23 marca 2018

Dzień Czekolady w Bibliotece

Hej, hej, czy wiecie, że w naszej bibliotece spotykamy się co miesiąc w ramach cyklu "Bajeczki z Dwójeczki"? Po co - zapytacie? Już wyjaśniam... Spotykamy się, aby wspólnie wysłuchać bajki oraz zrobić pracę plastyczną. Najbliższe spotkanie odbędzie się 19 kwietnia o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku 4-6 lat wraz z opiekunami. Liczba miejsc ograniczona! Zapisy ruszają od 12 kwietnia. Dzwońcie pod nr tel. 32 2419 933 lub zapisujcie się osobiście w bibliotece, ul. Ryszki 11. 
Znalezione obrazy dla zapytania kostka czekolady
Tematem najbliższych zajęć będą Smakowite czekoladowe opowieści, czyli opowiadania o czekoladzie i innych smacznych rzeczach. Mniam - przyjdźcie koniecznie:)

Poniżej możecie zobaczyć, co robiliśmy na marcowych zajęciach:
 Nasze ostatnie spotkanie przebiegało pod znakiem.... kury (dodam, że kury niezwykłej), która najbardziej na świecie pragnęła mieć własną huśtawkę. I wiecie co, po wielu perypetiach dopięła swego, a pomógł jej w tym mały pajączek, który utkał Adeli (tak kura miała na imię) huśtawkę z pajęczyny. Dzieci zrobiły też własne autorskie kury Adele, które być może ozdobią ich wielkanocne stoły. Możecie zobaczyć efekty ich pracy w GALERII

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz