środa, 16 maja 2018

ZAJĘCIA ODWOŁANE: O wilku, który podróżował po świecie

 Ze względu na remont filii zajęcia są odwołane.

Na ostatnie przed wakacjami spotkanie wyruszymy 14.06. o godz. 17.00. z pewnym wilkiem, który postanowił zwiedzić świat. Zapisy już od 7.06. pod nr tel. 32 2419 933 lub osobiście w bibliotece.
Zapraszamy!!!

Na majowych zajęciach świętowaliśmy Tydzień Bibliotek z Mamą Mu - nietuzinkową bohaterką książek autorstwa Jujji i Tomasa Wieslanderów z ilustracjami Svena Nordqvista.
Na początku przeczytaliśmy opowiadanie o Mamie Mu, która wybrała się pewnego razu do biblioteki. Pani w bibliotece przygotowała dla niej specjalną kartę biblioteczną podpisaną: Balony-kalesony:), a gospodarz przyniósł Mamie Mu własnoręcznie zrobioną ławkę z dziurą na ogon, żeby wygodnie jej się siedziało. Ponadto gospodarz stwierdził, że Mama Mu daje więcej mleka po wizycie w bibliotece i w ten sposób zachęcił krówkę do czytania książek. Bo czytanie jest dobre na wszystko!
Następnie dzieci zrobiły zakładki do książek (oczywiście z Mamą Mu) oraz przygotowały kwiatki z kolorowych kółek, które będą mogły wręczyć swoim Mamom z okazji ich niedługo przypadającego święta. Możecie zobaczyć ich prace w naszej GALERII

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz